باریش نیوز

ورزش آذربایجان غربی نیازمند ورود استاندار آذربایجان غربی به این حوزه است


کسب مدال نوجوانان آسیا و جهان توسط احمد احمدنژاد و مدال جوانان جهان توسط علی میری و کسب کاپ تیمی تنها گوشه‌ای از افتخارات هیئت وزنه‌برداری آذربایجان غربی در چهار سال گذشته است.

کسل کنندگان تاریخ بشریت/هیس، با آبروی والیبال ارومیه بازی کردید!


شهرداری ارومیه تنها نماینده ارومیه در سوپر لیگ والیبال ایران به شمار می رود اما متاسفانه با بی تدبیری هایی که به وجود آمده است به نوعی بی آبرویی به وجود آمده و از اعتبار مهد والیبال ایران بسی کاسته شده است؛ متاسفانه در حال حاضر تکلیف تیم مشخص نیست و با مشکلات بسیار زیادی دست و پنجه نرم  می کنند، و زمزمه هایی نیز از بازگشت خداپرست به سمت سرمربیگری به گوش می رسد که کاملا اعجاب برانگیز است.

تصمیم گرفتم با استعفای خود شوکی را به تیم وارد سازم


هر مربی که سکاندار  تیم شهرداری ارومیه شود زمان کافی را برای کسب نتیجه خواهد داشت و همچنین از سوی دیگر نیز میزان تاثیر بنده در ناکامی های تیم مشخص خواهد شد، برای موفقیت یک تیم باید زنجیره وار همه تلاش کنند.

شکست شهرداری ارومیه مقابل تیم فانوس به دست رعد کاشان/تعداد باخت‌های شاگردان خداپرست دو رقمی شد!


در هفته پانزدهم رقابت های سوپرلیگ والیبال ایران تیم والیبال رعد پدافند کاشان در شهر کاشان میزبان تیم شهرداری ارومیه بود و در کمال ناباوری این کاشانی ها بودند که مقابل شهرداری ارومیه به برتری رسیدند و 3 امتیاز حساس این دیدار را از آن خود کرده و شوک سنگینی را به اردوی دورناهای آذربایجان وارد کردند.

پنجمین برد شاگردان خداپرست/صلوات "هواداران" به داد تیم شهرداری ارومیه رسید!


در هفته چهاردهم سوپرلیگ والیبال ایران دو تیم شهرداری ارومیه و ساری21 در سالن غدیر ارومیه به مصاف یکدیگر رفتند که در پی آن شاگردان ساسان خداپرست توانستند 3 بر دو حریف زرد پوش خود را شکست دهند.

هواداران پرسپولیس اخلاق را باختند/تمهیدات لازم برای فحاشی ٦٠ هزارنفری اندیشیده شده بود!


فوتبال باید بهانه اى براى همدلى و دوستى مردم در سراسر کشور باشد نه اینکه با فحاشى و شعارهاى قومیتى به هم وطن خودمان با زشت ترین الفاظ توهین کنیم، همه سکوها و لیدرهاى تیم میزبان یکپارچه و یک‌صدا زشت ترین الفاظ را به کار مى بردند. چرا با این افراد برخورد نمى شود؟

بازی با نماینده ساری آخرین فرصت برخی بازیکنان تیم برای اثبات شایستگی‌هایشان است


اگر این بازیکنان طبق انتظارات نباشند در اختیار باشگاه گذاشته خواهند شد تا در این خصوص مدیران باشگاه تصمیم گیری به عمل آورند و در حقیقت اعلام خواهم کرد که این بازیکنان به درد تیم و بنده نخواهند خورد.

احمد ضیایی با کسب 43 رای با اقتدار رئیس والیبال کشور انتخاب شد


مجمع انتخاباتی فدارسیون والیبال امروز به ریاست محمدرضا داورزنی و با حضور شاهرخ شهنازی به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک برگزار شد شد.

نوجوانان ارومیه‌ای نوشیدنی شمس تهران والیبال را به شاگردان خداپرست دیکته کردند


تیم والیبال شهرداری ارومیه در ایستگاه سیزدهم سوپرلیگ والیبال عصر روز چهارشنبه ششم دی ماه در سالن فدرسیون تهران به مصاف نوشیدنی شمس تهران که از چهار بازیکن جوان ارومیه ای سود می برد رفت و بار دیگر مقابل این تیم جوان شکست خورد.

نبرد شهرداری ارومیه با نوشیدنی شمس در ایستگاه سیزدهم سوپرلیگ والیبال


شاگردان ساسان خداپرست در  تیم والیبال شهرداری ارومیه در رقابت های لیگ امسال با کسب 4 برد و 14 امتیاز در رتبه هشتم جدول 12 تیمی رقابت ها قرار دارند و می توانند با کسب پیروزی در این بازی ضمن جبران شکست دور در خوشبینانه ترین حالت به رتبه هفتم جدول صعود کنند.  

بازیکنان تیم مصمم به پیروزی مقابل شمس هستند


بازیکن جدید خارجی دو روز است که به تمرینات تیم اضافه شده است و قطعا در این بازی حضور نخواهد داشت و در دو روز گذشته تمرینات سبکی را پشت سر گذاشته است و نظر نهایی خود را در این رابطه هفته آینده به باشگاه اعلام خواهم کرد.

عدم وجود شایسته سالاری در جودو آذربایجان غربی/وضعیت جودو استان بحرانی است


طبق گفته خانم دشتبان جودو ما به دریاچه ارومیه تشبیه شده است؛ اگر مسئولان به داد جودو نشتابند در چند سال آینده جودو استان نابود خواهد شد، لذا از مدیرکل ورزش و جوانان استان، نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، بازرسی کل استان و استاندار آذربایجان غربی تقاضا دارم تا به داد جودو برسند.

روابط بر ضوابط حاکم شده است/ورزشکاران آذربایجان غربی بیشترین مدال‌ها را در مسابقات ترکیه کسب کردند


متاسفانه روابط بر ضوابط حاکم شده است، هیچکدام از این ورزشکاران نیاز مالی ندارند اما بدون شک اهداء تنها یک تقدیر نامه تاثیر بسزایی در روحیه ورزشکاران دارد.

چراغ اول روشن شد/شهرداری ارومیه پیروز قاطع نبرد مهدهای والیبال ایران


شاگردان ساسان خداپرست در هفته دوازدهم سوپرلیگ والیبال ایران به مصاف تیم هاوش گنبدکاووس رفتند و توانستند با ارائه یک نمایش قابل قبول ضمن کسب پیروزی 3 بر یک، انتقام شکست در دور رفت رقابت ها را نیز بگیرند.