باریش نیوز

بیان اعتراض و گلایه حق طبیعی مردم و کسی مخالف با این موضوع نیست/ شعارهای ساختار شکنانه و آتش زدن قرآن در برخی مناطق به هیچ وجه مورد تایید مردم نیست


اقشار مختلف مردم هر مشکل و انتقادی که دارند می توانند از راه های گوناگون به گوش مسولین برسانند و حتی در این میان امکان دارد برای بیان سخن خود به خیابان ها روانه شوند اما آنچه حائز اهمیت است بیام مشکلات مردم در هر موضوع و صنف به مسول مربوطه است.

اعتراض به صورت تجمع خیابانی غیر قانونی و سبب سو استفاده دشمن می شود/فضای باز در کشور برای بیان اعتراضات مردم باید فراهم شود


در سراسر دنیا،کشور ایران دارای دشمنانی همچون آمریکا و رژیم صهیونیستی است که همواره در حال دشمنی با کشور و مردم ایران هستند و هدف عمده این دشمنان ضدیت با نظام و اسلام است و مردم شریف ایران هرگز نباید به بیگانگان اجازه دهند تا به اهداف ضد اسلامی خود سبب تزلزل و ایجاد ناامنی در کشورمان شوند.

رئیس شورای شهر ارومیه پاسخگوی سفرهای خارجی اعضای شورای شهر باشد/شعارهای انقلابی در بازی‌ تراکتورسازی و استقلال طنین انداز می شود


از هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی خواستاریم تا در بازی مقابل استقلال با حضور حداکثری خود بر علیه آمریکا، رژیم صهیونیستی و هم پیمانان آن ها شعار دهند و با شعارهایی همچون آذربایجان جانباز خامنه ای دن آیرلماز و آذربایجان اویاخدی انقلابا دایاخدی نمودی خوب از آذربایجان نشان دهند تا بلکه آن هایی که به آذربایجان توهین کردند توبه کنند.

مشکلات جامعه و اقتصاد از واقعیت‌های عینی و غیر قابل انکار می‌باشند/نمایندگان مردم نقش اساسی در بهبود مشکلات اقتصادی دارند


قشر آسیب پذیر با درآمد اندک، در وضعیت بحرانی اقتصاد بیش از اقشار دیگر متضرر می‌شوند ، به عنوان مثال در میدان شهدای ارومیه کارگرانی را میبینیم که ساعات زیادی را منتظر کار می‌مانند اما بدون هیچ نتیجه ای و عایدی راه خانه را پیش می‌گیرند که باید این  واقعیت های عینی و غیر قابل انکار جامعه را درک و بیان کنیم.  

فشار اقتصادی برمردم خصوصا اقشار کم درآمد قابل انکار نیست/مردم حق اعتراض دارند ولی شیوه اعتراض قابل تامل است


وجود فشار اقتصادی بر روی مردم خصوصا اقشار کم درآمد قابل انکار نیست؛ مردم از نظر معیشت و در فشار و زحمت فراوان هستند، مردم حق دارند نسبت به مشکلات در حوزه های گوناگون سیاسی ، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی اعتراض نمایند اما شیوه اعتراض و نحوه بیان نمودن آن مهم و جای تامل دارد که از چه طریقی برای بیان حق خود استفاده می کنند.

اعتراض تمام آحاد مردم باید به صورت قانونی باشد/مطالبه‌ی فقر، گرسنگی و سختی معیشت ناشی از سوء مدیریت است


در حال حاضر مباحثی همچون گرانی، فقر، بیکاری، آسیب‌های اجتماعی و مشکلات معیشتی مردم از خط قرمز عبور کرده است و اگر دولت به وظایف و مسئولیت‌هایی که برعهده دارد نتواند به مشکلات غلبه نماید روزبه‌روز شاهد بحران خواهیم بود.

دشمنان نظام و افراد وابسته به آمریکا و اسرائیل در حال متشنج کردن جو هستند/مسئولان باید به مشکلات معیشتی مردم رسیدگی کنند


افرادی که انسانیت، دین، ایمان و تقوا دارند و به نظام معتقدند نباید به جنایتکاران فرصت اغتشاش دهند و باید راه خود را از آنها جدا کنند و بهترین برخورد در این زمان آرام کردن جو متشنج است و مطالبات خود را از راه قانونی به گوش مسئولان برسانند.

بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اتفاقات اخیر سو استفاده می‌کنند


الحمدالله مردم خواسته های خود را با رخ دادن چنین اتفاقاتی مطرح نکردند تا موضع افراد ضد انقلاب از بین رود؛ امیدوارم دولت تدبیر و امید مشکلات مردم را حل کند تا چنین اقداماتی رخ ندهد.

اعتراض به "گرانی" حق مردم است/در صف اول هنجارشکنان دشمنان نقش ایفا می‌کنند


مردم جمهوری اسلامی ایران به قدری بی باک و دلاور و غیور می باشند که هرگز مقابل چنین اتفاقاتی سر تعظیم فرود نخواهند آورد و کشور ایران نیز با هدایت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای با اتکا به مردمان آگاه و بابصیرت خود پله های ترقی را پی در پی طی خواهد کرد و مشت محکمی را بر دهان دشمنان خواهد زد.

دستگیری ۱۰ نفر به‌جرم تهییج مردم به هنجارشکنی در ارومیه/مردم با هوشیاری اجازه دسیسه‌چینی به فتنه‌جویان را نخواهند داد


10 نفر از افرادی که قصد تحریک مردم را داشتند دستگیر شدند که پس از بررسی‌های لازم و در صورت اثبات بی‌گناهی آزاد می‌شوند همچنین با افرادی که مستند در جهت تهییج مردم به اعمال هنجارشکن اقدام کرده بودند برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

فتنه گران در تلاش بودند دین را از سیاست جدا کنند/باید گره زندگی مردم را باز کنیم


امروز روز ملت مومن، غیور و سلحشور ایران اسلامی است روزیی  که علیه نفاق، خیانت و وابستگی و ستیز با دشمنان قسم خورده قرآن و انقلاب اسلامی برخواستند می توان  امروز را حماسه بیعت و میثاق بزرگ ملت ایران با ولایت فقیه و با مبانی ارزشی قرآن و اسلام نامید.

9 دی ماه تجدید میثاق مردم با ارزش های اساسی نظام/حادثه عاشورا سال 88 به همگان نشان داد که افراد فتنه گر مبانی نظام را مورد هدف قرار داده بودند


9 دی ماه تجدید میثاق مردم ایران با ارزش های اساسی نظام است، ملت ایران زمانیکه فتنه و بی حرمتی اغتشاشگران در عاشورای سال 88 را دیدند و به وضوح تجاوز افراد فتنه گر به مرزهای  اعتقادی را مشاهده کردند مردم دیگر تاب نیاوردند و به صورت خود جوش وارد عرصه شدند. 

9 دیماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت


روز ۹ دی ماه سال ۸۸ روز مردم انقلابی، متعهد و وفادار به ولایت فقیه در حرکت خود جوش مردمی در مقابله با فتنه و فتنه گران ایستادند و با حضور میلیونی خود به همگان نشان دادند که مردم ایران با سلایق مختلف در اصول اسلامی و پایبندی به ولایت فقیه هم نظر و هم راستا هستند و با تمام وجود از کیان انقلاب اسلامی ایران حمایت و به هیچ تجاوز گری اجازه توهین و جسارت به مقدسات خود را به هیچ وجه نمی دهند.

عاملان فتنه ۸۸ هنوز پشیمان نیستند/وجود بصیرت عامل پیروزی است


مردم و به‌خصوص مسئولان باید در روز ۹ دی و در مراسمات گرامیداشت این روز به طور گسترده حضور پیدا کنند  و فتنه را محکوم کنند.