الحمدالله مردم خواسته های خود را با رخ دادن چنین اتفاقاتی مطرح نکردند تا موضع افراد ضد انقلاب از بین رود؛ امیدوارم دولت تدبیر و امید مشکلات مردم را حل کند تا چنین اقداماتی رخ ندهد.


نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با سرویس سیاسی باریش نیوز؛ در خصوص اتفاقات و تجمعات اخیر که در برخی از شهرهای ایران رخ داده است، اظهار داشت: عدم وجود اشتغال و زمزمه های افزایش قیمت حامل های انرژی و تخم مرغ و عدم تدبیر دولت تدبیر و امید سبب تجمعات شد.

وی ادامه داد: وقتی دولت تدبیر و امید ادعا می‌کند که مرغ های تخم گذار به دلیل آنفلانزا از بین می روند ولی همان روز نیز از کشور ترکیه تخم مرغ به کشور وارد می کند مردم اعتراض می کنند ولی متاسفانه منافقین خلق علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که از طریق آمریکا و هم پیمانانش تغذیه می شوند از این فرصت سو استفاده می کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: الحمدالله مردم خواسته های خود را با رخ دادن چنین اتفاقاتی مطرح نکردند تا موضع افراد ضد انقلاب از بین رود؛ امیدوارم دولت تدبیر و امید مشکلات مردم را حل کند تا چنین اقداماتی رخ ندهد.